Evkur'dan EGED'e mesaj var

Hatırlayacağınız üzere, Evkur mağazalarında görme engelli müşterilerin kredi kartsız taksit yapmalarıyla ilgili karşılaşılan sorun hususunda Evkur yetkililerine durumu ileten bir yazı göndermiş ve kendilerinden bir açıklama beklediğimizi ifade etmiştik. Bu açıklama, @EvkurDestek Twitter hesabından EGED'in @egediletisim Twitter hesabı etiketlenmek suretiyle yapıldı. Tweet fotoğraf olarak gönderildiğinden ekran okuyucularla erişmek mümkün değil. Bu nedenle söz konusu mesajı metin formatında aşağıda sizlerle paylaşıyor, ayrıca gönderilen Tweet'e erişim bağlantısını sunuyoruz.
Bu vesileyle, EGED olarak bugün gönderdiğimiz Twitter mesajlarını kendi hesaplarından paylaşarak sürece destek olan tüm takipçilerimize teşekkür ediyoruz.
Ve diyoruz ki, değişim, ancak ve ancak birlikte gerçekleşir...

Evkur'dan gelen mesaj

Evkur Alışveriş Merkezleri olarak senetli satışı son bir yıldır bırakmış durumdayız. Evkur Finansman A.Ş. BDDK kuralları gereği kredi kullandırmaktadır. Görme engelli tüketicilerimize satış yapmama gibi bir durum asla söz konusu olmamakla birlikte, görme engelli tüketiciler de müşteri portföyümüzde yer almaktadır. Kredi kayıt bürosu kredi notuna göre müşterinin gelir durumunun yeterliliğine göre kredisi onaylanmaktadır. 95 mağaza 5000 çalışanı olan şirketimizde böyle bir ayrımcılık söz konusu değildir. Size gelen şikayetleri müşteri bazında bizimle paylaşırsanız yanlış anlaşılan hususların düzeltilmesini sağlayabiliriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla...
EVKUR Alışveriş Merkezleri A.Ş.
(EvkurDestek Twitter hesabından gönderilen Tweet'i görüntülemek için tıklayın)
(EGED olarak Evkur'a gönderdiğimiz yazı için tıklayın)

kategori: