EGED Cast

EGED, farklı dijital platformlardan üye ve takipçilerine seslenmeyi sürdürüyor. EGED Cast, en yaygın kullanılan podcast platformlarında dinleyicilerini bekliyor!
EGED; engellilik, eğitim, teknoloji, erişilebilirlik, sosyal yaşam, genel kültür gibi alanlarda sesli yayınlarına kaldığı yerden devam ediyor. Artık yayınlarımız EGED Cast üzerinden dinleyicilerine ulaşıyor.
Bu sayfada EGED Cast abonelik bağlantılarına ulaşabilir, seri ve bağımsız şekilde gerçekleşen podcast yayınlarından haberdar olabilirsiniz.

EGED Cast'a abone olun

EGED Cast'a istediğiniz platform üzerinden abone olabilirsiniz. İşte bağlantılar:
YouTube
Spotify
Apple Podcast
Google Podcast

Seri yayınlar

Bir Aradayız
Çocuğumla Büyümek
Çözüm Zamanı
EGED Sesleniyor
Erişilebilir Android Söyleşileri
Kampüs Söyleşileri
Kariyer Öyküleri
Kesişim
Pandemide kapsayıcı eğitim
Sahadan Spor
Ses Verenler

"Ses Verenler" başlıklı EGED Cast serisi başlıyor!

seslendirilmiş bir kitapta aşina olduğunuz, bir spor müsabakasını ondan dinlemeyi sevdiğiniz ya da kimi zaman vizyondaki bir filmi sesli betimlemeli olarak kendisinden izlediğiniz sesleri konuk etmeyi amaçlayan "Ses Verenler" başlıklı EGED Cast serisi başlıyor.

EGED Cast: Kampüs Söyleşileri Podcast Serisi Öneri Formu

Üniversite adayı öğrencilerinin merak ve ihtiyaçlarına yönelik fiziksel ve bilgiye erişim bakış açılarıyla üniversitelerin tanıtımlarını kulaklarınıza getirmeyi amaçlayan "Kampüs Söyleşileri" başlıklı EGED Cast serisi başlıyor. Seride konuşulmasını istediğiniz üniversiteleri bu form aracılığıyla iletebilirsiniz.

EGED Cast: Engellilik ve Siyaset

Emre Taşgın, 8 Nisan 2023 tarihinde düzenlediği “Engellilik ve Siyaset” temalı Twitter Sohbet Odası etkinliğinde aktardığı düşüncelerini podcast bölümü haline getirdi.

EGED Cast: EGED 10 YAŞINDA

EGED Cast'ın bu bölümünde; 28 Ocak 2013 yılında kurulan Eğitimde Görme Engelliler Derneğinin 10 yılını farklı başlıklar altında konuştuk.

Sayfalar