EGED Sesleniyor

EGED Sesleniyor podcast serisi, EGED Cast aboneleriyle buluşuyor. Bu seride her bölümde EGED'in bir süreğen faaliyeti, çalışma komisyonu veya il temsilciliği etkinliğini dinleyeceğiz. Böylelikle EGED'in gündemini EGED Cast'a taşıyacağız.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (9. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin dokuzuncu bölümünde; Emre Taşgın, İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonu üyeleri Burhan Kızıltaş ve Ilgın Aydınoğlu ile 2016 yılından bu yana düzenlediğimiz Aylık Online Değerlendirme Toplantılarının hikayesini konuşuyor.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (7. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin 7. bölümünde; görme engelli olduğu için öğretmenlik mesleğinden alınan Fizik Öğretmeni Turgay Özmen ile derneğimizin hukuki girişimlerinde önemli katkıları bulunan Av. Bayram Şahin Aydın'ı konuk aldık.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (6. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin 6. bölümünde; derneğimiz Bilişim Komisyonu Sorumlumuz Amine Ennur Aksoy ile derneğimiz Bilişim Komisyonunun çalışmalarını ve bilgiye erişim alanında ülkemizde karşılaşılan sorunlara dair paydaşların üstlenmeleri gereken sorumlulukları konuştuk.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (5. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin 5. bölümünde; Dışişleri Bakanlığı'nın meslek memuru istihdamı için açmış olduğu sınava tüm şartları taşımasına rağmen kör olduğu için alınmayan üyelerimizden Zeynep AYBAŞ ile başlattığı hukuk mücadelesini ve şimdiye kadar elde ettiği kazanımları konuştuk.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (3. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin 3. bölümünde; Derneğimiz Halkla İlişkiler ve İletişim Sekreteri Mücahit İbrahim ÖZTÜRK ve "İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonu" Sorumlumuz Ali KÖSE ile EGED'in iletişim faaliyetleri hakkında söyleştik.

EGED Cast: EGED Sesleniyor (2. bölüm)

EGED Sesleniyor EGED Cast serisinin 2. bölümünde, Samsun İl Temsilcimiz ve Temsilciler Koordinatörümüz Ahmet Tayfur Arslan, Kahramanmaraş İl Temsilcimiz Mehmet Gazi Aslan ve Ankara İl Temsilcimiz Kamer Gülçin Yılmaz ile EGED'in il temsilciliği sistemi hakkında söyleştik.