16. Aylık değerlendirme toplantısı, erişilebilir tatil deneyimleri

Etkinlik: 16. Aylık online değerlendirme toplantısı, Erişilebilir tatil deneyimleri
Tarih: 30 Haziran 2017 Cuma, 20.30
Yer: Akdeniz Üniversitesi TeamTalk sunucusu, Aylık değerlendirme toplantısı kanalı
Host adresi: eob.akdeniz.edu.tr
Kullanıcı adı: eged
Şifre: eged
Düzenleyen: EGED - İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonu

Hakkında

Tatil mevsiminin gelmesiyle birlikte herkes yılın stresini atmak için yollar aramaya başladı. Kimi aylar öncesinden programını yaptı, kimi halen ne yapacağını düşünüyor. Elbette ki herkesin ilgisi ve bütçesi değişkenlik göstereceğinden farklı tatil alternatifleri mevcut.
Aramızda her şey dahil konseptini arayanlar da var, pansiyonları veya evleri tercih edenler de. Bazılarımız bir kamp kurarak doğayla baş başa kalmak isterken, bir kısmımız da tatilini yurtdışında geçirmek istiyor. Deniz, kum ve güneş üçgeninden hoşlananlarımız da var; tarihi ve kültürel yerleri gezmek isteyen de. Sonuç olarak hepimiz tatil havasındayız…
Şüphesiz, herkes tatilinde konforlu bir zaman geçirmek ister. Biz görmeyenler ise, hayatın her alanında olduğu gibi tatil organizasyonumuzu planlarken de erişilebilirliğe önem vermek durumundayız. Gelgelelim hangi formatı seçersek seçelim, birçok tatil alanı arzu ettiğimiz ölçüde erişilebilir değil. Ancak bu, bizim istediğimiz gibi bir tatil geçirmemize engel de olmamalı. Hepimiz kendi yöntemlerimizle tatilimizden en fazla keyif alabileceğimiz çözümleri geliştiriyoruz. İstedik ki, bu ay düzenleyeceğimiz değerlendirme toplantımızda herkes kendi deneyimlerini paylaşsın, bağımsız biçimde tatile çıkmak korkulacak bir şey olmaktan çıksın. Bir kör olarak bağımsız tatil deneyimi yaşamaya yeni başlayanlar merak ettiklerini sorsun, tecrübeli arkadaşlarımız da kendi geliştirdiği çözümleri paylaşsın. Böylelikle de herkesin istediği zaman yararlanabileceği bir deneyimler dokümanı oluşsun. Toplantımızda Herkes İçin Turizm Derneği de yaptığı çalışmalardan ve elde ettiği tecrübelerden bahsedecek.
Siz de erişilebilir tatil deneyimlerinizi paylaşmak veya merak ettiklerinizi sormak isterseniz, 30 Haziran 2017 cuma akşamı, 20.30'da, Akdeniz Üniversitesi - TeamTalk sunucularında gerçekleşecek olan 16. aylık değerlendirme toplantımıza bekliyoruz!

Kanala erişim bilgileri

Aylık değerlendirme toplantılarımız, Akdeniz Üniversitesi sunucuları üzerinde yapılmaktadır. Toplantılarımıza katılım için özel olarak oluşturulmuş kullanıcı bilgileriyle kanala erişim sağlayabilirsiniz.
Bunun için işletim sisteminize uygun olarak indirdiğiniz programda "bağlan" bölümüne gelinerek aşağıdaki bilgiler girilmelidir:
host adresi: eob.akdeniz.edu.tr
TCP bağlantı noktası: 10333
UDP bağlantı noktası: 10333
Kullanıcı adı: eged
Şifre: eged
TeamTalk yazılımı Windows, Mac, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.
TeamTalk yazılımını bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmek ve kanala erişim hakkında detaylı bilgi için tıklayınız