18. Aylık değerlendirme toplantısı, engelsiz bir üniversiteye başlangıç

Etkinlik: 18. Aylık online değerlendirme toplantısı, Engelsiz bir üniversiteye başlangıç
Tarih: 31 Ağustos 2017 perşembe , 20.30
Yer: Akdeniz Üniversitesi TeamTalk sunucusu, Aylık değerlendirme toplantısı kanalı
Host adresi: eob.akdeniz.edu.tr
Kullanıcı adı: eged
Şifre: eged
Düzenleyen: EGED - İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonu

Hakkında

Yoğun geçen sınav maratonu nihayet son buldu, üniversiteler yeni öğrencilerine, öğrenciler de kampüslerine kavuştu. Ne var ki bu sefer de çiçeği burnunda üniversiteliler yeni sorulara cevap ararken buldular kendilerini. Kimi barınacak yer armaya başladı, kiminin derdi ise ders notlarına nasıl ulaşabileceği. Kimi hocalarıyla nasıl iletişim kurması gerektiğini sorguluyor, kimi de engelli öğrenci birimine ulaşmaya çalışıyor.
Geçtiğimiz yıl bu dönemde düzenlediğimiz 5. aylık değerlendirme toplantımızda biz de bu sorulara deneyimlerimizden yola çıkarak cevap aramıştık. Bu toplantının kaydını faydalı olabileceği düşüncesiyle yeniden paylaştığımızda ise, "bu sene de yapılsa keşke" diyenler oldu. Ses kayıtları ne kadar faydalı olursa olsun, galiba insan karşısında soru sorabileceği canlı kanlı birilerini arıyor, sanal ortamda da olsa. Biz de bundan yola çıkarak 18. aylık değerlendirme toplantımızın konusunu "Engelsiz bir üniversiteye başlangıç" olarak belirledik. Bayramdan hemen önce, 31 Ağustos perşembe akşamı 20.30'da Akdeniz Üniversitesi - TeamTalk sunucularında gerçekleşecek olan toplantımıza sorularını yöneltmek için üniversiteyi yeni kazanmış öğrencileri ve deneyimlerini paylaşmak isteyen üniversite öğrencilerini/mezunlarını bekliyoruz!

Kanala erişim bilgileri

Aylık değerlendirme toplantılarımız, Akdeniz Üniversitesi sunucuları üzerinde yapılmaktadır. Toplantılarımıza katılım için özel olarak oluşturulmuş kullanıcı bilgileriyle kanala erişim sağlayabilirsiniz.
Bunun için işletim sisteminize uygun olarak indirdiğiniz programda "bağlan" bölümüne gelinerek aşağıdaki bilgiler girilmelidir:
host adresi: eob.akdeniz.edu.tr
TCP bağlantı noktası: 10333
UDP bağlantı noktası: 10333
Kullanıcı adı: eged
Şifre: eged
TeamTalk yazılımı Windows, Mac, iOS ve Android işletim sistemlerinde kullanılabilmektedir.
TeamTalk yazılımını bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirmek ve kanala erişim hakkında detaylı bilgi için tıklayınız