Yada Vakfı'nın "Meydan buluşmaları" etkinliğindeydik

YADA Vakfı, Meydan Buluşmaları serisine “Sivil Diyaloğun Güçlenmesi” projesi kapsamında devam ediyor. Meydan bu kez 26 Aralık 2019’da engellilerin kente, mekana, eğitime, sağlığa ve kültür sanata erişimini konuşmak için İstanbul’da kuruldu. Engelli alanında çalışan STK’ların kendi arasında, diğer STK’larla ve paydaşlarla olan diyaloğu, engellilerin haklara erişiminde tüm paydaşlar ve yerel yönetimlerin rolü, engellilik üzerine hak temelli ve yardım temelli çalışan STK’ların perspektifleri ve erişim meselesine yönelik çözümlerde paydaşların birlikte neler yapabileceği tartışıldı. Derneğimizi bu etkinlikte Elif Kain ve Utku Demiryakan temsil etti. Elif Kain derneğimiz hakkında katılımcılara kısa bir bilgi aktarımında bulundu.

kategori: 
Fotoğraflar: 
Büyük bir puntoyla Sivil Diyaloğun Güçlenmesi yazan bir rolap bulunuyor.  Rolaptaki yazı rengi beyaz, alt zemin kırmızı, turkuaz ve yeşil renklerle kaplı. Elif sağda, Utku solda. Ortada rolap, iki yanında ayakta dururken görünmekteler.
Tiyatro Düzeninde büyük bir konferans salonunda çekilen fotoğrafta, dinleyiciler koltuklarda otururken panelistler sahnede yan yana ve kürsüde bir kişi konuşma yaparken görülmekte.