Acı Kaybımız: Mervemiz

Değerli EGED üye ve takipçileri,

Bugün acıların en büyüğünü yaşıyor, verilebilecek en zor bilgiyi sizinle paylaşıyoruz. Neşemiz, canımız, her şeyimiz, derneğimiz Yönetim Kurulu Üyesi Merve Erten'i kaybettik. Mervemiz bir süredir rahatsızdı ve hayat mücadelesi veriyordu.
14 Temmuz tarihinde beyin ölümü gerçekleşen Mervemizin kalbi bugün (16 Temmuz) durdu. Mervemizin atan kalbine olan saygımızdan şimdiye kadar bu bilgiyi paylaşmak istemedik.
Aile, salgın riski nedeniyle cenaze merasimini kendi içinde gerçekleştirme kararı aldığından, dışarıdan katılım olmaması planlanıyor.
Mervemiz sadece derneğimizin bir üyesi değil, daima gülen yüzüyle, cesaretli duruşuyla ve hayat enerjisiyle 26 yıllık kısa ömründe temas ettiği herkeste olumlu izler bırakmış bir insandı. İşte biz böyle bir can dostumuza veda ediyoruz.
Bugün acımız var. Bugün üzüntülerin en büyüğünü hissediyoruz. Bugün içimizden bir parçayı ebediyete uğurluyoruz. Kısacası kelimelerin hiçbir anlam ifade etmediği bir an yaşıyoruz.
Hepimizin başı sağ olsun...

Eğitimde Görme Engelliler Derneği

kategori: 
İlgili Alanlar: 
Fotoğraflar: 
Bir daire içerisinde siyah beyaz olan fotoğrafta avukat cübbesi ile gülümserken, sağında ve solunda kırmızı renkli gonca güller altında beyaz renk büyük puntolarla MERVE ERTEN, altında 1994-2020 yazıyor.