Sınava Doğru başlıklı uzaktan etkinlik düzenleniyor

Uzaktan Etkinlik: Sınava doğru
Tarih: 19 Haziran Cuma, 20.30
Yer: Google Meet (katılım linki kayıt formunu dolduran kişilerle paylaşılacaktır).
Kayıt linki: https://www.eged.org/sinav

Hakkında

YKS’ye girecek Değerli Öğrenciler,

Sınava Doğru başlıklı 19 Haziran 20.30’da gerçekleşecek etkinliğimizde, sınava doğru nasıl zaman geçireceğinizden sınav sırasındaki okuyucu ve işaretleyiciyi size en uygun şekilde nasıl yönlendireceğinize varan bir deneyim paylaşımını, Psikolojik Danışmanlar Şeyma Büyükurvay ve Oğuz Akkaya ile yürüteceğiz.

Etkinliğimize, bugüne kadar büyüklerinizden, uzmanlardan öğrendikleriniz cebinizde; sınava dair nasıl iyi vakit geçireceğiniz, ne yaparsanız size iyi geleceği, hazırlanırken çözdüğünüz sorular ve deneme sınavlarınızdan edindiğiniz okuyucu ve işaretleyiciyi yönlendirme deneyiminiz yanınızda geliniz. Birbirimize öğretecek, birbirimizden öğrenecek bir sürü şey var. 19 Haziran 20.30’daki etkinliğimize YKS2020’ye katılacak tüm görme engelli öğrenciler davetlidir.

Kayıt

Bu sayfada bulunan formu kullanarak panel için kayıt oluşturabilirsiniz. Etkinliğe bu yıl YKS'ye girecek kişiler katılabilecektir. Verdiğiniz e-posta adresine en geç etkinlik günü Google Meet bağlantısını içeren davetiye iletisi gönderilecektir.
Formda zorunlu alanlar * (yıldız) işaretiyle belirtilmiştir.
Etkinlik Google Meet üzerinde gerçekleştirilecektir.
Google Meet, görmeyenlerin en çok kullandığı Windows, iOS, Android ve Mac OS işletim sistemlerindeki yaygın ekran okuyucularla erişilebilir durumdadır.
Ekran okuyucularla Google Meet yönergesi için tıklayın

kategori: