Benim Tercihim başlıklı uzaktan etkinlik düzenleniyor

Uzaktan Etkinlik: Benim tercihim
Tarih: 28 Temmuz 2020 Salı , 20.00
Yer: Google Meet (katılım linki kayıt formunu dolduran kişilerle paylaşılacaktır).
Kayıt linki: https://www.eged.org/tercih

Hakkında

Eğitimde Görme Engelliler Derneği olarak YKS 2020 tercihlerinde görme engelli üniversite adaylarının, Psikolojik Danışmanlar Pınar Yavuz ve Şeyma Büyükurvay yürütücülüğünde 28 Temmuz Salı saat 20.00’deki “Benim Tercihim” başlıklı etkinliğimiz ile yanındayız.
Üniversite, sadece bir mesleki uzmanlık katmayıp öğrencilere zengin bir yaşantı sunarak büyüme yolunda büyük role sahip. Üniversite ve bölüm seçimi, hayli zor. Tabii seçimler puan sıralamasına bağlı olunca da seçenek yelpazesi bir yandan daralıyor ama bir yandan da onca seçenek var. Bu yelpazede kendine en uygun olan belirlemekse kıymetli bir süreç.
Bu yıl üniversite tercihinde bulunacak görme engelli öğrencilere yönelik etkinliğimizde, tercih sürecine dair bilgiler paylaşacağız ve meslek alanlarından kendine uygun olanı anlamaya dair konuşacağız. Tercih yapacak tüm görme engelli öğrencileri bekleriz.

Kayıt

Bu sayfada bulunan formu kullanarak etkinlik için kayıt oluşturabilirsiniz. Etkinliğe bu yıl üniversite tercihi yapacak kişiler katılabilecektir. Verdiğiniz e-posta adresine en geç etkinlik günü Google Meet bağlantısını içeren davetiye iletisi gönderilecektir.
Formda zorunlu alanlar * (yıldız) işaretiyle belirtilmiştir.
Etkinlik Google Meet üzerinde gerçekleştirilecektir.
Google Meet, görmeyenlerin en çok kullandığı Windows, iOS, Android ve Mac OS işletim sistemlerindeki yaygın ekran okuyucularla erişilebilir durumdadır.
Ekran okuyucularla Google Meet yönergesi için tıklayın

Kategori: 
CAPTCHA
Bu soru sizin gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak ve site güvenliğini sağlamak amacıyla sorulmaktadır.
1 + 4 =
Lütfen yukarıdaki matematik işleminin sonucunu yazınız. Örneğin, 1+3 işleminin sonucu olarak kutucuğa 4 yazmalısınız.