Üniversite sınavlarına hazırlananlar buraya: YKS uzaktan eğitim öğrenci kayıtları başladı!

Uzaktan Eğitim Akademisi 2019 - 2020 eğitim öğretim yılına başlıyor, üniversite sınavlarına hazırlanmak isteyen görme engelli öğrencileri eğitimlerine davet ediyor!

Akademi bünyesinde, 2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) katılacak olan lise son sınıf öğrencileri ve mezunlarına yönelik üniversite sınavlarına hazırlık kursları düzenlenecek.

Kurs kapsamında; Edebiyat, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe Grubu, Fizik, Kimya, Biyoloji ve İngilizce alanlarında eğitimler verilecek.
Kurslarımız, tamamen ücretsiz olup EGED Uzaktan Eğitim Akademisi sunucuları üzerinde, TeamTalk adlı sesli konferans programı aracılığıyla
çevrimiçi olarak gerçekleşiyor. Eeğitimlere, internet bağlantısı olan tüm bilgisayar, tablet ve akıllı telefonlar aracılığıyla katılım sağlanabiliyor.

2020 YKS Hazırlık Kurslarına katılmak için bu sayfada bulunan başvuru formunu doldurmanız yeterli.

Eğitimlerimize ilişkin her türlü konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak Akademi Yürütme Kurulu'ndan destek alabilirsiniz.
Uzaktan Eğitim Akademisi koordinatörü, Demet BUDAK
Cep, 05396732477

Geçtiğimiz yıl düzenlenen eğitimlerimize katılan 12 görme engelli genç çeşitli üniversitelerin örgün ve açıköğretim fakültelerine yerleşti.
İşte üniversiteyi kazanan kursiyerlerimizin listesi
Değişimi gerçekleştirmek için, önce eğitim gerek!

Form sosyal medya bağlantılarının altında yer almaktadır. Zorunlu alanlar * (yıldız) işareti ile belirtilmiştir.

İlgili Alanlar: 
Bu alanda katılmak istediğiniz dersleri işaretleyiniz. Yabancı dil dersini yalnızca bu oturumda sınava girecekler alabilecektir.
TeamTalk, eğitimler sırasında kullanacağımız sesli konferans yazılımıdır.
Eğitimler sırasında kullanacağımız yazılımda yalnızca size ait olacak bir kullanıcı adı belirtmelisiniz. Bu bilgiyi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
Eğitimler sırasında kullanacağımız yazılımda yalnızca size ait olacak bir şifre belirtmelisiniz. Bu bilgiyi kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekmektedir.
CAPTCHA
Bu soru sizin gerçek bir kişi olduğunuzu kanıtlamak ve site güvenliğini sağlamak amacıyla sorulmaktadır.
4 + 1 =
Lütfen yukarıdaki matematik işleminin sonucunu yazınız. Örneğin, 1+3 işleminin sonucu olarak kutucuğa 4 yazmalısınız.