Uzaktan Etkinlik

Uzaktan Etkinlik; eğitim, genel kültür, bilişim, sanat, edebiyat, hukuk, spor ve kişisel gelişim gibi alanlarda, çevrimiçi olarak seminer, söyleşi, eğlence vebenzeri etkinliklerin gerçekleştirilmesini sağlamayı amaçlıyor. Böylelikle dijital dönüşümün hız kazandığı bir dönemde hedef kitlemizin kendisini geliştirebileceği daha fazla kaynağa ulaşmasını sağlamayı ve bu kişilerle tanışarak değişimi birlikte gerçekleştirebilmmeyi hedefliyoruz. Pandemi döneminde başlatılan Uzaktan Etkinlik; İletişim, Etkinlik ve Farkındalık Komisyonu ile Eğitim Komisyonu ortaklığında kurulan bir ekip tarafından yürütülüyor.
Uzaktan Etkinlikler iki farklı şekilde yapılıyor. Bağımsız uzaktan etkinliklerde; belirlenen bir konuya ait bir defa için planlanan etkinlikler gerçekleşiyor. Seri haldeki uzaktan etkinliklerde ise; belirlenen konu farklı yönleriyle ve periotlar halinde düzenlenen programlarda ele alınıyor.
Bu sayfada; bağımsız ve seri halde gerçekleşen uzaktan etkinliklere ait duyuru, tutanak ve ses kayıtlarıyla etkinlik düzenleme ve etkinlik talep formlarına ulaşabilirsiniz.

Seri etkinlikler

Şimdiye kadar tamamlanan ve halen gerçekleşen seri etkinliklere alfabetik olarak ulaşabilirsiniz:
Başlangıç düzeyinde satranç eğitimi
Google ürünleri deneyim paylaşımı
Hak temelli sivil toplum seminerleri
Hukuk buluşmaları
Yurt Dışı Deneyimleri

Etkinlik düzenleme ve etkinlik talep formu

siz de bizimle bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız veya gereksinim duyduğunuz bir konuda etkinlik talebinde bulunmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki formlardan uygun olanı kullanabilirsiniz.
Uzaktan etkinlik düzenleme formu
Uzaktan etkinlik talep formu

Sayfalar